9,000 TL

İSTANBUL / SANCAKTEPE / AKPINAR MAH.

İlan No
164

İlan Tarihi
26-10-2023

Kimden
Sahibinden

Kerem Sancak
Üyelik Tarihi : 26 Ekim 2023
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Çatı merdiveni bir çatıya erişim sağlamak için kullanılan taşınabilir veya sabit bir merdiven sistemidir. Genellikle çatı katı, çatı terası veya çatıya erişim gerektiren diğer alanlara ulaşmak için kullanılırlar. Çatı merdivenleri farklı türlerde ve malzemelerde mevcut olabilir. İşte bazı yaygın çatı merdiveni türleri:

Katlanabilir çatı merdiveni çatıya erişim gerektiğinde kolayca açılabilir ve kullanıldıktan sonra katlanarak saklanabilir. Genellikle tavan arasında veya çatı katında bulunan bir kutunun içine yerleştirilirler.

Sürgülü çatı merdiveni bir ray üzerinde yukarı ve aşağı kayabilen bir tasarıma sahiptir. Kullanılmadığında, çatıya erişim noktasının üzerinde saklanabilirler.

Sabit çatı merdivenleri kalıcı bir şekilde çatıya erişim sağlayan merdivenlerdir. Genellikle bir yapının çatı katına veya çatı terasına sabitlenirler. Bu tür merdivenler ahşap, metal veya diğer dayanıklı malzemelerden yapılabilir.

Çatı merdivenlerinin seçimi kullanım amacına, çatının yapısına ve kişisel tercihlere bağlı olarak değişebilir. Güvenlik önlemleri ve yerel bina yönetmelikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Çatı merdivenlerini kurmadan önce, bir uzmanın danışmanlığını almak ve uygun şekilde monte etmek önemlidir.


214 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Çatı Merdivenleri
9,000 TL
Döner Merdiven
8,000 TL
Reklam Alanı